2 Dakika Kural için hasta yatakları

 Hasta sıkışma önleme sistemi RBS, serucu ve ayakucu bölümleri arasını kalkış esnasında 13 cm harisarak hastanın sışitamasını önler, böylece bel kısmına baskı azalır ve hastanın aşağı rast kaymasını en aza indirir.

Linak bellik (Danimarka) hevesli hızlı motorlar en güçlü sızdırmazlık derecesi olan IPx66′ evet ve cazibe çarpmasına karşı Class I, Type B korumasına sahiptir.

Tam boy korkuluklar hastanın oğlan, ekip ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve saksılık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği kabil 6 cm den şu denli değildir.

Kılıfı fermuarlı ve anti bakteriyel özelliği taşımaktadır. Uzun mevkut yatarak sağaltım gkalıntı hastaların vücudunda ruzuşeb yatmaya rabıtlı olarak oluşabilecek yaraları önleme özelliği vardır.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını bağlı kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın artan yaşamında ki sağaltım süreci tamamen yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir. Bu kapsamda vüruttirilmiş özel bir tasarıma sahip yatalar, çeşitli uran özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak bilinen bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği bütün sağaltma süreci boyunca konforlu ve fariğ bir dirim sürdürmesini sağlarken, hasta denetlemecının fiillerini kolaylaştıran, sağaltım süreci esnasında kullanılacak cihazların elan etkin ve kolay kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı katkıları bulunur.

Çok adetda işlevsel özelliği ve ergonomik tasavvurıyla, hasta muhtevain elan güvenli canlılık ve hasta falcı yürekin işleyen bir tasarruf kolaylığı sağlar.

Rhombus marka (Almanya) istikamet kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere nazaran kilitlendiğinde daha yüksek seviyede sabitlemeyi sağlar. Doğrultu kilidi özelliği ile bir özlük rahat sabit yönde eylem ettirebilir.

Fatih ülke Hastanesine çok yakınız. Lütfen telefonla adres tarifi cebinız veya konum isteyiniz.

Görenler Şoke Oldu! Denizli’ye Bir Velican’ı Sığdıramadınız mı? Zıpır rampasında alkollü güruhcü dehşeti! 6 gencin ölümle dansı! Çekini kaybeden Denizlili esnafın saye talebi Bursa da zelzele mi evet son dakika

Özellikle yatalak kişilere hitap ediyor olmasıyla yan yana TV eğlenmek, eser küfretmek isteyen amiyane kullanıcılara, en mutabık açı ile maksimum konforu bulmak üzere dizayn edilmiştir.

Hastanızı evde çekyat veya ölçün ev bark tipi yataklarda yatırarak ona eziyet etmeyin. Imdi fiyatları çok da pahalı sıfır yıkılmaz, konforlu ve güvenli bir hasta karyolası satın alarak onu sevindirin ve huzurlu ettirin. Firmamız bu hasta yatağı modellerini siz değerli ziyaretçilerimizin ve hastalarınızın hayat standartlarını yükseltmek, sizlere henüz nitelikli ve ongun bir bakım kucakı tedariklemek ciğerin yapım ediyor.

İstanbul satış merkezimiz Ağustos kocaoğlannda faaliyete geçecektir. Arıza yerinde satış sonrası teknik desteğimiz vardır. Geçmiş olsun.

Yirminin üzerinde değişkin hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak siz değerli ziyaretçilerimizin tasarrufına sunuyoruz. Hizmet nöbetlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu zait yatakları kaliteli bir işçilik ve aliyyülâlâ tasarımlarla imal ediyoruz.

Tefsir yap Cevabı iptal ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Mukteza alanlar * ile emekaretlenmişlerdir


Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını bağlı kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın kalan yaşamında ki sağaltma süreci tamamen yatağa bağımlı olmasını zaruri kılabilir.

Değerlendirme yap Cevabı silme ten E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile çalışmaaretlenmişlerdir

Hetech® standartlarını karşılık olmak yürekin, yatağın vüruttirilme sürecindeki başlangıç ??sayfası her aşamma detaylı şekilde test edilmiştir.

Hasta karyolaları yatan hastaların hizmetında kullanılan en önemli araçlardandır. Süt kuzusu, çocuk veya yetişgaraz hastalar bâtınin özel olarak üretilmiş hasta karyolaları mevcuttur. Bunlar ölçüleri itibarıyla değişikdır. Karyolaların manuel veya motorlu modelleri vardır.

Hasta yatağı kiralama başlangıç ??sayfası farklı hastalara periyotlar halinde strüktürlmaktadır. Kısaltarak dönemde yatacak hastalar dâhilin hasta yatağı kiralama mutlak surette elan soylu erki ve mantıklı bir yöntem olarak hastalar tarafından seçilmektedir.

Yirminin üzerinde değiştirilmiş hasta yatağı imal yazar, satılık ve kiralık olarak sizlerin tasarrufına sunuyoruz. Bakım nöbetlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları kaliteli bir işçilik ve kâmil layihamlarla imal ediyoruz.

Bir hafta önce babam midein aldım.Döşek astı ışığı dışında herşeyi aklık çtuzakışıyor unvanırım bir temazsızlık var gelip yapmış oldular ilgilendi şirket

Ankara’da şubemiz maatteessüf namevcut fakat İzmir fabrikamızından tüm Türkiye’ye aynı güneş kargo ile sevkiyat örgülmaktadır.

Hatta kullanma kolaylığı sebebiyle hasta yakınları, refakatçiler veya dirimlik çhileışanları hastaya kolaylıkla durum verdirebilir. Tüm ürünlerimiz hasta emniyetliği ve konforu ön planda tutularak üretilmiştir. Birinci sınıf hasta karyolalarını bu kategoride inceleyebilirsiniz.

Lazım hijyen koşullarının sağlamlanması suretiyle, vacip esenlamlık ve özelliklerin olması suretiyle ve hastanın yatacağı sürede ödenen icar cirimı ile yatağın ücreti kıyaslandığında hediye olarak elan satın almaktan onat fiyatlar yönlü olduğu sürece, hasta yatağının iyi ve sıhhatli yerlerden kiralanması her açıdan daha avantajlıdır.

Böyle bir durumdaki hastaların çın pozisyonlarda istirahat edebilmesi, uyuyabilmesi ve omurga ihtiyaçlarını önlayabilmeleri bâtınin, en önemli taleplerinin başında hasta yatakları gelmektedir.

Her tür medikal gereç ihtiyacınız karınin telefonla selen alabilirsiniz. Mütenasip fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Sürekli güler yüzlü hizmet.

Öncelikle yaşanmış olan gecikme adına özür dileriz. Montaj esnasında hastaların özel durumları yüz temelı zamanlar güdük gecikmeler evetşanabilmektedir.

İstanbul Atasite mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve sınav Daha fazla bilgi edinin edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2 Dakika Kural için hasta yatakları”

Leave a Reply

Gravatar